• Instagram

Fruit Xpress – värske toidukaup koju, kontorisse ja HoReCa ettevõtetele!


Meie kireks on toit, oleme selle müügiga tegelenud juba 2008. aastast alates ning pakkunud hotellidele, restoranidele ja catering-ettevõtetele (HoReCa) värskeid igapäevakaupu.  

Alates 2020. aasta kevadest on Fruit Xpress toidukaupade e-pood, mis müüb toidu- ja esmatarbekaupu ka eratarbijatele. Lisaks puu- ja köögiviljadele ning marjadele saab kulleriga koju tellida piimatooteid, juustu, liha, kala, mune, kastmeid, konserve, maitseaineid, kuivaineid, mahlu, pagaritooteid, õlisid, alkohol)i ja esmaseid tarbekaupu. Meie e-poest leiad palju erinevaid värskeid vilju nagu puuviljad, juurviljad, marjad, eksootilised viljad, salatid ja töödeldud tooted. Tarnime neid otse paljudest erinevatest riikidest juba aastaid.

Tänu pühendumusele ja parimate lahenduste pakkumisele oleme võitnud klientide südamed ning jõudnud HoReCa sektori juhtivate ettevõtete hulka. Meie jaoks on võtmetähtsusega kvaliteet, personaalsus ja paindlikkus, millele keskendume igapäevases töös.Oma tugevuseks peame väga häid koostööpartnereid ja efektiivset tarneahelat, mistõttu jõuab klientideni alati värskeim kaup. E-poest toidukaupade tellimise võimalust pakume eratarbijatele Tallinnas ja Harjumaal, HoReCa-ettevõtetele edastame teenust üle kogu Eesti.

Meie ettevõttes töötab üle 100 inimese, kes hoolitsevad igapäevaselt klientide vajaduste ning just nende ettevõttele sobivate lahenduste eest! Töötame 7 päeva nädalas, meie kõnekeskus võtab tellimusi vastu E-R 7.00-17.00L-P 7.00-14.00. Toome toidukaubad, puuviljad koju ja kontorisse ning HoReCa-ettevõtetele sinna, kuhu vaja!

Telli maitsvaid toidukaupu, puuvilju, köögivilju ja marju koju või kontorisse!